Security Network trotse partner van FC Eindhoven
Bijna een jaar geleden vroeg Tom de Klerk aan John Warrink om ‘af en toe even bij te springen’ in zijn bedrijf, Security Network. Tom had te horen gekregen ziek te zijn.
In de periode die volgde voerde John in zijn rol als ‘vliegende keep’ (en als sponsor bij FC Eindhoven) de gesprekken met FC Eindhoven over een partnership tussen Security Network en FC Eindhoven. Sinds de start van het voetbalseizoen 2022-2023 is Security Network de beveiligingspartner van FC Eindhoven bij de thuiswedstrijden in het Jan Louwers Stadion.
Commercieel manager Marcel van den Bunder over deze bijzondere samenwerking:

“Natuurlijk zetten we stappen met onze partners Security Network en Interro Recherchediensten – Interro Investigations op het gebied van veiligheid vanuit de gastvrijheidsgedachte, maar het bijzondere van deze samenwerking is de persoonlijke situatie waarin oprichter Tom de Klerk zich bevindt. Het raakt ons dat Tom, ondanks het feit dat hij ongeneeslijk ziek is, per se deze samenwerking met ons wilde aangaan. Een partnership draait ook om de persoonlijke verhouding tussen mensen en gaat verder dan alleen ‘return on investment’. Het zal ons zwaar vallen om op korte termijn Tom te moeten gaan missen. Met John en alle andere collega’s zullen wij het partnership in zijn nalatenschap inhoud geven.”
Als verrassing besloten Gunther Peeters en Marcel van den Bunder om Tom op zijn verjaardag thuis een officieel wedstrijdshirt van Macron cadeau te doen.
Namens het hele team van Security Network danken wij FC Eindhoven voor het tonen van de menselijke en maatschappelijke kant! Deze samenwerking maakt ons enorm trots!
